Výrobky

Výrobky

Přírodní grafit

Díky různorodému původu suroviny a velkému množství výrobních možností můžeme vyrábět širokou škálu přírodního grafitu v nejrůznější zrnitosti - od vloček až po nejjemnější prášky. Jsme schopni vyrábět grafitové výrobky o čistotě vyšší než 99,99 % uhlíku. Dále nabízíme sortiment grafitu s vyšší elektrickou vodivostí.

Naši nabídku výrobků z přírodního grafitu doplňuje rozsáhlé spektrum výrobků ze syntetického grafitu. Specialitou naší produktové řady je pak grafit s nepravidelným třískovitým růstem krystalů (vein graphite), který se vyskytuje pouze na Srí Lance. Jehlovitá struktura částic a jedinečná krystalinita tohoto grafitu je důležitá například pro aplikace, které kladou důraz na elektrickou vodivost.

Expandovatelný grafit

Expandovatelný grafit se většinou používá v plastech, jimž dodává žárovzdorné vlastnosti, a dále při výrobě exotermních izolačních krycích materiálů pro ocelárenský a železárenský průmysl. Dále se používá pro výrobu těsnění a fólií, přičemž jeho specifické vlastnosti splňují i ty nejpřísnější požadavky na výrobu vyspělých bateriových systémů. Náš sortiment výrobků zahrnuje expandovatelný grafit nejrůznějších specifikací.

Grafitové disperze

Naše flexibilita se projevuje také v oblasti grafitových disperzí. Vyrábíme jak hotové grafitové disperze, tak práškové premixy, jejichž rozptýlení je možno provádět přímo u zákazníka.

Lisovaný grafit

Vyrábíme grafitové díly jakýchkoliv geometrických tvarů dle konkrétních požadavků zákazníka.